“Muhu Täht” Haapsalu sall


Ja-jaa, mõtlevad nüüd teist mõned….  “Ise rääkis, et puhkus lõpeb ja hoog raugeb”…

Noh, tegelikult nii oligi, aga siis tuli miskine tõbi, nii et olen viimase nädala jällegi peaaegu tervenisti kodune/tõbine olnud. Aeg-ajalt ka arste külastanud.

Esmaspäeval lähen jälle tööle. 😉

Selle nädala tulemusena sai valmis sall “Muhu Täht”  Reesi mustrite varasalvest.  Kui mustri “rütm” selgeks sai, läks kiiresti.

Lõngaks Haapsalu salli lõng, mille hankisin suvel Hobipunktist  Värv puhasvalge.

Vardad ikka jälle 2,5mm – 5,0mm.

Salli mõõdud 59 x 204 cm. Sall kaalub 89grammi.  (jaah, ei saanud rahu ja hankisin uue kaalu  😛  )

Üle pika aja tegin äärepitsi täiesti nupuvaba.  🙂

Natuke pilte ka.

Kuna õues oli üsna tuuline, on pildid sellised nagu nad on.  Noh, vähemalt aimu sallist natuke ikka saab.

P.S  Iga järjekordse äärepitsi kudumise ajal ma mõtlen: kui nüüd teeks vahelduseks kasvõi mõne kolmnurkse või paneks hoopis sokid varrastele….  aga kui ma olen pitsid külge õmmelnud ja salli venima pannud, läheb järgmisel minutil jälle uuus algus varrastele.

Ei teagi, kas see on mingi krooniline sõltuvus, kas sellele mingit ravi on…..  Või kas seda üldse on vaja ravida???

 

Noh, tühja kah, eks ma siis koon kuni ma lihtsalt enam ei taha.  …..   😀  😀  😀   hetkel läheb juba 4 kuu järjest, eksole.  😀

 

Ahjaa, tollest mustast lillesallist niipalju, et kahevõitluse võitsin mina.  Nimelt kuulasin Reesi vihjeid teemal, miks sall esimese ringiga mulle pähe tegi, seega teise ringi võitsin mina… ülekaalukalt.  Ja sall saigi õiged mõõdud.  Jeeeeee!!!  🙂

 

Ok, mis ma siin ikka lobisen, vardad ootavad.  🙂

Ilusat päikeselist Sügist!

Teie Mina.

6 thoughts on ““Muhu Täht” Haapsalu sall

 1. Muudkui punub siin igasugu salle 😉 A ma olen päriselt Muhus ja viimase kuu jooksul ka lausa 2x Haapsalus käinud. Naiss!!! Ja et Sa pärast ei ütleks, et ma Su blogi ei vaata!

  Meeldib

  • Noh näed siis… täitsa asjakohane muster siis… 😀 Noh, ma õige harva kobisen ka Su kallal, et ilmselt ma väga tihti ei kommenteeri seda blogis käimist. 😀 Aga tore, et läbi hüppasid. 😉 Aitäh!

   Meeldib

 2. See on üks ilusamaid mustreid Liinalt. Tubli, et valmis kudusid! Ja ka minu meelest oleksid sellel äärepitsil nupud liiast, sest mustris endas on neid piisavalt. Kas nädala pärast on uut salli oodata? 🙂

  Meeldib

  • Tead, ei tea, kas nädala pärast on uut oodata…. peaks ikka vahepeal tööl ka käima. 😀 Noh, sünnipäevast alates mulle võimaldataksegi iga 4 tööpäev “puhata”. Aitäh Sulle!

   Meeldib

   • No millal see töölkäimine ikka moodi on läinud… 😀 Aga siis on teada – oktoobri lõpust hakkab iga päev sallisadu. (Y) Kaunist sügist ja vaata, et haigeks ei jää! 🙂

    Meeldib

   • Noh, ma ei tea, et nüüd iga päev… Kui nädalas tuleb maksimaalselt 2 vaba päeva lisaks, siis vist ikka rohkem ei tee kui max nädalas ühe valmis. 😛 haigeks jäämine läheb jah varsti kriitiliste juhtumite lahtrisse – selle eest ei maksa okt keskpaigast alates mitte keegi sentigi (vähemalt nii väidetakse…ma pean ühel hetkel seda ka veel natuke uurima, sest teadagi, kohalikud lähtuvad pigem stiilist “keegi-kunagi-ütles” ja ei vaevu ise midagi uurima)

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s