Lilleline Haapsalu sall ja Sügis….


No tere jälle!

Ei ma ei ole puhkusel. 😀  Esmaspäeval olin nn pekkaspäeval. Õhtuks tuli gripp külla, tõi kaasa nohu, kurguvalu ja palaviku.  Järgmisel hommikul ärgates oli tunne nagu oleksin ööseö seitse korda täie hooga vastu seina jooksnud – valutasin üle kogu kere.  Ja nii ma siis gripeerisin siin kodus selle nädala.  Teisipäeval ei suutnud isegi vardaid kätte võtta, veetsin põhimõtteliselt kogu päeva horisontaalis.

Kolmapäevast edasi kududa juba kannatas…. nina tühjendamise ja köhahoogude vahepeal.

Noh, nüüdseks on gripp enam-vähem seljatatud, köha on küll visa taanduma.  Ja eelmise nädala lõpus alustatud sall ka valmis.  🙂

Sall on seekord kootud Reesilt hangitud vill-siid-kashmiir-segulõngast.  (100g/~1400m)  Lõng on mõnus kududa ja tundub, et sakke säilitab ka üsna hästi, aga on nii “elav”, et vajalikku laiusesse püsima ei jää.  😦  (soov oli, et salli laisu oleks 55cm ja kuigi venitasin teadlikult 60cm laiuseks, on salli vabas olekus laiuseks ikka napp 50cm)

Ehk et sallist, mille taotluslikud mõõdud pidid olema 200x55cm, tegelikud mõõdud on ~195x50cm.

Vardad kudumiseks ikka 2,5mm; 3.0mm; 3,5mm ja 5,0mm.  Lõngakulu veidi alla 100g.  (kuna mu poja arvas, et köögikaaluga võiks ka proovida end kaaluda, siis olen järjekordset kaaluvaba  😦  )

Natuke pilte siis.

Nagu piltidelt aimata võib, siis sügis on vaikselt võimust võtmas…… tegin mõned sügisevärvilised klõpsud ka.  Ma ei väida, et sügis on mu lemmik aastaaeg, aga ma armastan sügist tema värvilisuse ja kerge nukra alatooni pärast.  Noh, ma tegelt olengi sisemuselt melanhoolik.  🙂

Vaher “põleb”.

Kibuvits kasvatab vilju…..

…ja õitseb.

On hea pihlamarja-aasta…

Aroonia on ka ilus värviline.

 

Selline postitus siis seekord.

Esmaspäevast olen jälle tööinimene.  Seniks sõbrustan ikka varrastega edasi.  🙂

Mõnusat nädalavahetuse jätku, kallid lugejad!

 

Teie Mina.

 

 

4 thoughts on “Lilleline Haapsalu sall ja Sügis….

    • Aga sügise värvid ongi varakevadise rohelise (selle hiirekõrva-rohelise) järel minu suurim armastus. 🙂 Ja aitäh positiivse tagasiside eest, nagu ikka! 🙂 Ilusat värvilist sügist ka sinu päevadesse ja südamesse!

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s