Proovisin ka Annise ära :)


Alustuseks võtan kohe vabaduse kõigi Annise-fännide ees vabandada.  See sall ei kuulu mittemingit pidi minu lemmikute hulka.  Kuidagi vähe on teist.  Isegi kaelasalliks, ma arvan.

Aga noh, kuna MM-i hullud kõik tegid ja ma olen vägag utelias isend, siis tuli ju ära proovida eksole.  😛

Muster pärit siis siit.   Annis by Susanna IC

Minu oma on kootud ikka jätkuvalt Raasiku lõngast.  Jämeduseks 8/1, värviks Artistic Pink-Beige.  Vardad nr. 3.         Mõõtudest ei tea suurt midagi…igatahes väga, väga vähe on teda.  😀

Kokku tuli kududa 12 512 tavasilmust.   (kiisumari eeskujul spikerdasin anka blogist  😀 )

Nüüd mõtisklen, et tegelikult idee iseenesest on väga mõnus, aga äärepits võiks ilmselt tunduvalt laiem olla, et minule meelepärasemaks muutuda.

 

Muudest asjadest niipalju, et lahenadamisel on dilemma ja kui see lahendatud saab, läheb arvatavasti pilt tunduvalt selgemaks.   Tunnen, et otsus on tehtud, aga kuidas mu tugevausega on, saab näha ca pooleteise nädala pärast.  Seega tuleb kõik varbad ja sõrmed risti panna ja soovida, et ma oleks järjekindel.

Tänasel päeval selgus, et olen kolinud troopilisse kliimasse.  Sest hommikul oli korralik vesi ja kolin ja sähvimine.  Ja pärastlõunal oli megasoe ja meganiiske õhk õues.  Praegugi on väga, väga soe ja niiske väljas veel.  aga praegu pean nentima, et mulle meeldib.

Tööl on selline “kiire” tiksumine.  Muudmoodi ma seda seletada ei oska.  Tähtajad on nagu kukil, aga igasugused takistused on risti ees.  Seega tööd oleks nagu palju, aga väga gaasi suruda ei kannata.  😀 😀

Täna võtsin K korralikult käsile ja ütlesin, et olen tige ja juba pool aastat ta paigaldab neid painoilma putki’sid.  Kaua võib.  Ei tea, kas olin piisavalt konkreetne või ta lihtsalt tahtis mu turjast ära saada, igatahes paari tunniga (vahelduva eduga, vahepeal toimetas muudki) sai töö tehtud.  Ja kujutate siis ette, et seda “ilusat päeva” tuli enam-vähem pool aastat oodata!   Ehh, mehed, eksole.

Eile käisin ilusas kohas nimega Vihavuosi. Alguses olin skeptiline, aga tegelikult on väga armas vaikne ja rahulik/rahustav koht.  Kerge veekohin koseks nimetatud langusel mõjub väga hästi.  Korralik puhkus õhtusel ajal.  🙂  Vähe inimesi – ei mingit sagimist.  🙂  Mulle tegelikutl väga meeldivad siinsed järved.  Nii mõnusalt sopilised, omavahel ühenduses ja omavad suuremaid ja väiksemaid saari.  No ma ei tea, mis see on, aga lausa võlub.

Ma arvasin, et ma olen loodusepõlgur.  😀  Samas keegi ei tea, äkki on see lihtsalt uue avastamine ja varsti on mul kama kas sellest loodusest.   Eks saab näha.

 

Nüüd ütlen päriselt ka, et rohkem ei viitsi.  Pole ka nagu midagi erilist kirjutada.

 

Tänaseks siis sedamoodi.

Teie ise-ka-ei-tea-mis-meeleolus Mina.    🙂

 

3 thoughts on “Proovisin ka Annise ära :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s