Uurimisretk jätkub…


Hoolimata sellest, et eile õhtul tekkis väike kahtlus toasooja suhtes, oli öö täiesti normaalne ja päev pole ka väga karmiks kiskunud.

Tänane ring sai ka tehtud.  Õues oli täna miskipärast isegi külmem olla kui eile.  Ilmselt väike, väike tuuleke andis oma panuse.

Mis me siis avastasime.  Mitmeid asju.  😉

Lubatud pühamaja sai pildile jäädvustatud.    Ja lähemalt  Kõrval ja taga asub kalmistu, mis on korralikutl lumme mattunud.  Aga pilti sai ikka.  😀   Pühamaja kõrval asub miski asutus, mis peaks ilmselt miski kodukoha muuseum olema..ma arvan, aga ma panen siia pildid, siis saavad targemad ise otsustada, mis see nagu on.  😀   Ja lugege silti ka  

Siis leidsime veel lasteaia moodi asja.  😉   Koolimaja jäi järjekordselt meie trajektoorist kõrvale.  Seega selles suhtes pole targemaks saanud.  Kuigi viidad vihjavad, et seal on ilmselt mingi treeningsaali variant ka.

Siis leidsim e veel ühe ilmselt “vabakutselise” arsti vastuvõtupunkti.  Sest uksepealne silt rääkis, no vähemalt meile tyhmädele.  😀 , et vastuvõtt kokkuleppel.  Ja telefoninumber.  

Mingi kummalise maja leidsime ka.  Ei saanudki täpselt aru, et kuidas seda nimetada – teenindusmaja?  Või mis??  Aga äkki keegi teine teab..  😉  

Miski vallavalitsus?  või midagi  Üks ütlemata tore kokkulangevus on.  Nimelt selle koha vapp on väga sarnane Viljandi vapiga.  😉  Lipuviiri on ka kahe värviga sini-valge ja üleval otsas siis juba mainitud vapp.

Üks kummaline asi ka…need “kuused” siin.  Need on nagu koerte puretud kondid.  On normaalseid ka, aga neid puretud kuuski tundub rohkem olevat.  Hmmm   Sellised Ja lisaks 1 kummaline maja, millel selline kiri/silt

Siis avastasime, et auto tahab ikka veidi soojendamist ja kuigi eile sai arvatud, et Aitoo’sse töökohta vaatama ei lähe, võtsime sõidu siiski ette.  Pilte kohapeal ei teinud, vaatasime maja üle ja sõitsime koju tagasi.

Esmaspäeval kella9-ks tööle ja eks siis hakkab ehk aimu ka saama, et kuidas ja mis.

Järgmine laupäev tuleb ilmselt Tamperesse minna, sest mingeid asju siia on ikka vaja.  Elementaarne oleks näiteks põrandapesu mopp.  Kardinatest ja väikestest lapmpidest rääkimata.

Õhtusöögiks täna täitsa ehe ja kodune seljanka.

Selline info tänasest päevast.

Teie Mina.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s