Torm veeklaasis.


Ja nii ta siis hakkab vaikselt tuure koguma.

“Ärge kiusakse K****!”  SORRRRYYYYY, ega ei olegi lasteaed.  Seda kui inimeselt nõuda tema tööülesannete täitmist, nimetatakse tänapäeval kiusamiseks.   Anteksiiii….

Olin lahke : ” Ei hakka siin midagi seletama rsk!” 😀  Tema pole susinud, tema pole kitse pannud …..  Ei ole jah!  Mitte keegi mitte kellegagi ju ei räägi.  Me oleme kurt-tummad.  Muudkui nuhib mööda nurgataguseid, loodab midagi uut kuulda.  No meile tundub, et ta peaks juba kõike teadma, mis me tema tegemistest..ups tegevusetusest arvame.  Aga ikka veel on vaja luurata ja hiilida.  Kas see tõesti on ühe täiskasvanud inimese puhul normaalne?    Oma “töövihjed” korjab ta ka meie suust mööda nurgataguseid luusides.  Tule taevas appi!

Pangu ennast põlema, saab ka korra elus särada.

Ja kahurilihaks tuleb vabatahtlikult Plond Sekretär-Asjaajaja.  Kes muide “ei ole tehnoloog, lihtsalt kontrollib”  Tähtsa Ülemuse tegemata töid.  Anna abi!!!

Päevas poolteist tunniseid pause pidada on Tähtsa Ülemuse ÕIGUS.  Krt, võtku see pikk paus korraga välja ja pidagu seda kodus, on kõik tehtud ja närvid ka korras.

 

Kallis kolleeg arvas heaks arvamust avaldada.  😉

Ega ma ka kade polnud. Enne lõunat sai suur hulk asju Tähtsale Ülemusele ja Sekretär-Asjajajale letti laotud ja pärast lõunat oli vääääga hea ja rahulik tööd teha.

Seega tsiteerides Metsatöllu: ” Lahinguväljal näeme, raisk!”

 

Teie Hästi Kuri Mina.  🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s