Lihtsalt kolmapäev. Vist.


Ma ei tea, mis toimub.  Ilmselt on see lihtsalt mingi Bossi tuju.  Teha Tähtis Ülemus natukeseks ajaks tähtsusetuks ja ise olukorda nautida…või mida iganes.

Nii et 2 päeva olen ma nüüd siis igasuguseid imelikke kotimudeleid ehitanud.  Tänaseks sai nagu joon alla.  Viimasel tulid kotisuu lõpetamise otsad nii mitmest materjalikihist, et masin keeldus kategooriliselt neid läbi õmblemast.  Läksin siis konstanteerisin Bossile fakti ja nii need nurgad jäidki – irvakile 4 cm ulatuses.

Näidiste materjal oli veidi õhem ja pehmem ning õmbluse kant väga palju õhem ja pehmem.  Trukkide lüümine jäeti lahkelt Tähtsale Ülemusele.  😀

Lisaks kõigele pakkus Boss hommikul Tähtsale Ülemusele võimalust kotti topitud saada.  😀  😀  😀  😀  Oh seda elevust kohvipausil.  Ülejäänutele oli see üldse mitte naljakas ilmne vihje, et tema väärtus on nullilähedane.

Sõimata sai ta ka kohe kui Boss oli uksest sisse astunud.  Jällegi suht põhjendatud arvamusavaldus, millest suudeti DRAAMA teha.  Kui on olemas kontoritelefon, mida saab kaasas kanda, siis võiks ju seda teha ja vastata telefonile piisavalt operatiivselt, muidu pole ju mingit põhjendust seda toru kontori laua pealt mujale vedelema tassida.

Aga noh, eks temale tehakse nagunii koguaeg ülekohut.  Vähe puudus, et ta täna Pakkijate Juhi käest oleks tohlaka saanud.

Ühesõnaga puhkuste aeg on möödas ja tööl on taastunud tavapärane närvitsemine ja tigedus.  :S  Raske arvata, mis põhjusel, eksole.  :S  :S  :S

Koduses elus hakkavad toimuma ümberpaigutumised.  Ja loomulikult kaasneb sellega jälle totaalne raha äravool.  :S

Esik”laps” läheb pealinna.  Kui ka töökoha leidmine lõplikult õnnestub, siis suhteliselt alaliseks ajaks elutsema.   Nii et lähiajal selgub kas ja kuidas täpselt.

Järgmine kolib oma kodinatega maalt, isa juurest, meile.  Gümnaasiumi tee algab.

Hetkel võin öelda, et ise olen ka kergelt kohatu, sest tahaks, et oleks juba selge pilt, kes kus ja kui palju.

Jääb järjekordselt üle nentida fakti, et kõik, mis mind ei tapa, teeb mind tugevamaks.  🙂

Sall on aeglasema arenguga kui vahepeal tundus.  Viimased paar päeva olen jälle väga väsinud.  Täna tulin koju ja “magasin” ca 2 tundi.  Iseasi, kas saab magamiseks nimetada seda kui pidevalt käib pisipoja voodi ääres seletamas ja mingeid vastuseid nõudmas.  :S  Ei tea, miks emme ei või magada kui kodus on olemas ka õde, kellega on palju põnevam koos asjatada?!

Õnneks saab homme natuke kauem magada, sest tööd nagu polnudki tänase õhtu seisuga.  Ja nagu ikka Tähtis Ülemus ei teadnud midagi, mis hommikul tuelmas on.  Boss pajatas mulle midagi H&M-i banneritest.   Ju ta unustas Tähtsale Ülemusele rääkida. 😀  😀  😀  😀  😀

Haapsalu sallile leidsin täiesti kogemata huvilise.  Ja teele ta täna läkski.  Nüüd loodan kogu hingest, et värske omanik ka rahule jääb.  🙂

Järelikult tuleb pärast helmehelgilisi uus Haapsalu sall kududa. Loodus ju tühja kohta ei salli.  😀  😀 😀

Püüdes ikka veel aru saada, mis toimub, teie Mina.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s